Operator maszyn

Agencja Zatrudnienia DWG Polska Sp. z o.o. ( numer certyfikatu 6678) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN DO TWORZYW SZTUCZNYCH
Miejsce pracy: Krępice, Wrocław

Poszukujemy osób do przyuczenia, nie masz doświadczenia? Wyszkolimy Cię!

Oferta:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– zatrudnienie przez Agencję podczas okresu próbnego, później możliwość bezpośrednio przez firmę,
– atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi premiami i dodatkami, po okresie próbnym podwyżka, na start 2200 zł netto!

Zakres obowiązków:
– obsługa maszyn do produkcji tworzyw sztucznych (maszyny wytłaczające)
– kontrola jakości wytwarzanego produktu oraz przestrzeganie norm jakościowych
– dbałość o ciągłość produkcji

Wymagania:
– chęci i zdecydowanie na pracę,
– gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym
– dojazd do pracy we własnym zakresie do zakładu w Krępicach lub Wrocławiu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
dwg-polskabiuro
rekrutacja
T: +48 717142300
E: info@dwg-polska.pl